Ako ušetriť na káblovke alebo predplatnom na TV

Televízia môže byť drahá, nemusí to však byť pravidlo. Sadzby za káblovú televíziu v našej oblasti sa pohybujú kdekoľvek od okolo 10 eur pre základný balík s miestnymi kanálmi až po niekoľko desiatok eur za upgradované ponuky s prémiovými kanálmi a archívom. Priemerne teda rátame približne 50 eur na televíziu v jednej domácnosti, s možnosťou pripojiť až 3 televízory. Ak si vezmeme do úvahy, že tieto poplatky sa ročne vyšplhajú na 600 eur, je to určite suma, z ktorej by sme radi ušetrili. A nič nie je ľahšie! Jednoducho sa zamyslite, či vôbec túto televíziu sledujete, a ak áno, aké programy patria medzi Vaše obľúbené. Ste filmový maniak, a stále najradšej pozeráte nové filmy ako prvý? Alebo ste seriálový typ a nenecháte si ujsť ani jeden diel Vášho obľúbeného seriálu? Bez ohľadu na to, aký typ televízneho diváka ste, práve pre Vás existuje ten správny balík u káblovej televízie lån penge gratis.

Veľa domácnosti v dnešnej dobe existuje bez káblovky. Môže za to určite aj rozšírenie internetu. Na internete si totiž v dnešnej dobe môžete pozrieť veľa programov buď zadarmo alebo za malý mesačný poplatok. A viete si vybrať naozaj to, čo Vás baví a vo veľa prípadoch dokonca môžete sledovať vysielanie bez rušivých reklamných prestávok. Najnovšie môžete pozerať TV aj cez Vašu hernú konzolu. Čiže namiesto toho, aby ste si platili drahý mesačný paušál za káblovú televíziu, Vám stačí zaplatiť za internet a bezdrôtovú sieť vo Vašej domácnosti a môžete sledovať toľko, koľko len chcete.

Na sledovanie televízie cez internet Vám bude stačiť veľký monitor alebo samotný televízor. Ten môžete prepojiť buď s Roku zariadením, prepojiť na Váš počítač či notebook alebo dokonca aj priamo na Váš telefón. Môžete tak priamo streamovať online videá z populárnych služieb. Niektoré softvéry umožňujú dokonca nahrávanie týchto relácií alebo dokonca aj preskočenie reklamy. Niektoré tieto služby sú k dispozícií bezplatne, s obmedzenými funkciami, iné sú k dispozícii za mesačné alebo ročné predplatné.

Ako sme už spomínali, budete potrebovať len internetové pripojenie, ktoré Vám môže zabezpečiť jeden z dostupných operátorov vo Vašej oblasti už od 10 eur mesačne. Dostanete domáci bezdrôtový router a neobmedzené množstvo dát, ktoré môžete mesačne presurfovať. A najlepšie na tom je, že budete môcť sledovať Vaše obľúbené programy alebo podcasty, na akomkoľvek zariadení, ktoré môžete na túto domácu sieť pripojiť. Či už je to Váš tablet, telefón alebo dokonca čítačka, môžete tak napríklad sledovať prenos Vášho obľúbeného športového zápasu hoci aj na toalete, aby ste nezmeškali ani sekundu sms lån rki.

Inou alternatívou je zariadiť si televízny signál cez anténu alebo satelit. V tomto prípade budete musieť spraviť jednorazovú vyššiu investíciu do zariadení, ale následne budete môcť pozerať tisícky programov z celého sveta. Nezáleží, kde sa momentálne nachádzate, budete mať prístup k množstvu relácií, programov a filmov z každého kúta sveta. A to celé Vás nebude stáť viac ako 100 eur. A následne už nebudete mať už žiadne poplatky. A vysielacia kvalita je taktiež výborná. Veľa programov teraz už bez príplatku je vysielaná v HD kvalite. Takže je len na Vás, či sa rozhodnete ušetriť na starej známej káblovke!